09221900739 (پشتیبانی 24ساعته)

02166090515

تهران، میدان تیموری،کوچه گلستان،پلاک2، ساختمان دوم پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف
09221900739 (پشتیبانی 24ساعته) 02166090515  

مشاوره رایگان

جهت مشاوره برای پوشاک ضد تعریق فرم مقابل را تکمیل نمایید

معرفی 10 داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن | کوال-بهترین ضد عرق زیر بغل گیاهی

معرفی 10 داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن

بهترین ضد عرق زیر بغل گیاهی ، در این مقاله از کوال قصد داریم به معرفی داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن بپردازیم، در صورتی که عرق کردن زیاد موجب اذیت و آزار شما می شود، با ما همراه باشید.

در صورتی که شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در گرمای تابستان و سرمای زمستان (به علت پوشیدن لباس‌های گرم)، عرق زیاد می‌کنید توصیه می شود که در مورد درمان گیاهی که بر روی کم شدن تعریق تاثیر می گذارند، اطلاعات خوب و کافی کسب نمایید.

داروی گیاهی برای عرق نکردن

بهترین ضد عرق زیر بغل گیاهی ،عرق همان مکانیزمی است که بدن به علت های مختلفی از جمله تعدیل دما، دفع سموم، خروج مواد زائد و سایر موارد انجام می‌دهد. توجه داشته باشید هنگامی که ما فعالیت بدنی زیادی داریم و یا در هوای گرم و مرطوب قرار می‌گیریم، شروع به عرق کردن می‌کنیم. بدن در این زمان‌ها مجبور است که به منظور به تعادل رساندن دمای درونی بدن خود، غدد عرقی را در بدن فعال شده‌است، را به کار اندازد. عرق کردن در اصل پاکسازی بدن از راه پوست به حساب می آید که با خاصیت ضدعفونی کنندگی خود سطح پوست بدن را نیز گندزدایی می کند. اما شما می توانید با شناخت داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن این روند را اندکی کاهش دهید.

نکته

خوب است بدانید تا وقتی که ترشح آن از حد طبیعی فراتر نرفته و بوی بد و آزار دهنده آن شخص را اذیت نکرده باشد، لازم نیست به منظور رفع آن اقدام درمانی صورت گیرد اما وقتی ترشح غدد عرق از حد طبیعی خود فراتر رفت، به علت اینکه مانع تنفس راحت پوست شده و با باقی ماندن روی پوست زمینه فعالیت میکروب ها را فراهم نموده و موجب پخش شدن بوی بد از پوست بدن می شود، رفع آن دغدغه بسیاری از افراد شده و همین مسئله است که افراد را به تکاپو برای درمان وادار می کند.

شما می توانید برای آشنایی و خرید لباس های ضد تعریق که با استفاده از فناوری نانو تشکیل شده اند به این صفحه از وبسایت کوال مراجعه کنید: خرید لباس ضد تعریق

عرق کردن به دو صورت اتفاق می افتد

اگر میخواهید عرق زیاد بدنتان را درمان کنید و یا بوی آن را از بین ببرید، باید با این مساله نیز آشنا باشید که درمان را برای کدام یک از موارد زیر نیاز دارید.

علت عرق بدن و معرفی 10 داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن

تعریق موضعی

در صورتی که عرق شما مربوط به نواحی خاصی از بدنتان مانند دست، پا یا زیر بغل باشد، به آن تعریق موضعی، اولیه یا کانونی گفته می شود. به طور معمول این تعریق ژنتیکی است. اما پزشکان احتمال می دهند که این تعریق بیش از حد به علت اضطراب یا اشتیاق باشد.

تعریق عمومی

چنانچه شما در سرتاسر بدن تان و نه ناحیه خاصی، احساس تعریق کنید، به آن تعریق عمومی یا ثانویه گفته می شود. این طریق می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که می توان به مواردی از جمله درون ریز بدن، بیماری های عفونی، یائسگی و سایر موارد اشاره کرد.

داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن

بهترین راه برای از بین بردن بوی بد عرق استفاده از گیاهانی است که خاصیت دارویی دارند و می تواند به شما کمک کنند. همچنین اگر به دنبال داروی گیاهی برای عرق نکردن صورت و یا داروی گیاهی ضد عرق زیر بغل هستید با ما  همراه باشید. در ادامه به پرخاصیت ترین آن ها اشاره می کنیم.

1. برگ مورد

برای عرق نکردن بدن می توانید از دمکرده غلیظ پودر برگ بو با آب پوست خود را شستشو دهید. برگ مورد این قابلیت را دارد که تعریق زیاد پوست را کنترل کرده و اسانس معطر آن موجب خوشبویی بدن می شود.

2. برگ شیرین بیان

دم کرده غلیظ برگ تازه شیرین بیان را برای شستشوی قسمتی که زیاد عرق می کند، می توان روزی 3-2 بار مورد استفاده قرار داد تا از بوی بد عرق خلاص شوید.

3. مریم گلی

بهترین ضد عرق زیر بغل گیاهی ،مریم گلی یک داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن است که می توانید هم به صورت جداگانه جوشانده و یا همراه با گل ختمی آن را استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از این گیاه شربت خوراکی تهیه کرده و روزی 2 مرتبه آن را میل نمایید تا در کم شدن تعریق بدن تاثیر گذارد. همینطور پاشیدن پودر آن زیر بغل یا شستشوی موضع عرق با دمکرده غلیظ آن در رفع بدبویی و خوشبو کردن  پوست اثرگذار است.

4. برگ حنا

پودر برگ حنا به تنهایی یا همراه با پودر برگ سدر یا جوش شیرین، با اثر خنک کنندگی پوست و کم کردن فعالیت غدد عرق به رفع بدبویی پوست منجر می شود. شیوه دیگر استفاده از برگ حنا به این صورت است که می توان آن را با جوشانده سماق یا سرکه خمیر کرده و به قسمتی که تعریق در آن اتفاق می افتد، مالیده و نیم ساعت بعد با آبغوره یا سرکه رقیق شده موضع را شستشو داد.

معرفی موثر ترین داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن

5. پوست و برگ گردو

اگر به دنبال دارو برای عرق نکردن هستید و میخواهید حتما از دارو های گیاهی استفاده کنید، برگ گردو از خاصیت ضد میکروبی قوی برخوردار می باشد. توجه داشته باشید که شستشوی موضع با خیسانده یا دمکرده غلیظ برگ تازه گردو در رفع بدبویی پوست مؤثر است. پوست سبز گردو نیز درکنترل ترشح عرق نقش بسیار مهمی دارد.

ممکن است شما با طمع و یا تهیه این مواد مشکل داشته باشید، در این صورت به جای استفاده از دئودورانت ها که برای بدن ضرر دارند، پیشنهاد می کنیم از پد های ضد تعریق استفاده کنید. این پد ها با استفاده از فناوری های جدیدی تشکیل شده اند که عرق را از بدن جذب کرده و بوی بد آن را تجزیه می کنند. خرید پد ضد عرق

6. نعناع

خوب است بدانید که برگ تازه نعناع یا عرق آن در رفع بدبویی دهان بسیار مؤثر است. همینطور مورد استفاده قرار دادن محلول دمکرده نعناع به منظور شستشوی پوست بدن علاوه بر رفع بدبویی، به خوشبو شدن بدن منجر می شود.

7. گلسرخ

گلبرگ های گل سرخ نیز داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن است که می توانید روی موضع عرق قرار دهید. شستشوی بدن با گلاب یا پاشیدن پودر گلسرخ زیر بغل از دیگر شیوه های سنتی درمان تعریق به شمار می رود.

8. برگ سیب

مورد استفاده قرار دان دمکرده برگ تازه درخت سیب به عنوان محلول شستشوی بدن در کاهش بوی بد عرق بسیار موثر است، به ویژه در صورتی که در این دمکرده از کمی سرکه استفاده شود.

9. رزماری

این گیاه که به اکلیل کوهی نیز مشهور می باشد و در کم کردن تعریق بدن اثر بسزایی دارد. علاوه بر گیاهان دارویی ذکر شده در بالا، مورد استفاده قرار دادن جوش شیرین، زاج سفید و سنگ مردار که در واقع جزو مواد معدنی دارویی هستند در درمان تعریق و بوی بد آن اثر چشمگیری دارند.

10. گل ارمنی

نوعی گل رس خالص ورز داده شده است که در بهبود زخم و ضد عفونی کردن پوست و رفع بوی بدن مؤثر است.

شیوه به کارگیری از این ماده معدنی به این صورت است که می توان آن را به صورت خشک به تنهایی یا ترکیب با پودر نعناع و گلسرخ روی موضع عرق پاشیده یا به صورت ترکیب با مقداری آب و سرکه به صورت گل شل درآورده و روزی نیم ساعت آن را روی موضع عرق قرار داد.

مصرف دارو ها ی گیاهی

این داروها اغلب از گیاهان دارویی استخراج می‌شوند و معمولاً به عنوان تکمیلی به درمان‌های سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تحقیقات انجام شده

در این زمینه نشان می‌دهد که برخی گیاهان دارای ترکیبات فعالی هستند که می‌توانند به کنترل تعریق بیش از حد کمک کنند.

مهم است توجه داشته باشید که اثرات داروهای گیاهی ممکن است در هر فرد متفاوت باشند و به عوامل مختلفی مانند وضعیت سلامتی، تغذیه، و سایر داروهای مصرفی بستگی دارد.

بهتر است قبل از شروع هر نوع درمان گیاهی، با پزشک خود مشورت کنید تا از تداخل با داروهای دیگر جلوگیری شود و توصیه‌های مناسب برای شما دستور داده شود.

همچنین

تغییرات در سبک زندگی و تغذیه منظم نیز می‌توانند در مدیریت کاهش عرق بدن مؤثر باشند.

تغذیه مناسب با تاکید بر مصرف مواد غذایی کم چرب، کم نمک، و غنی از مواد مغذی، می‌تواند تأثیر مثبتی در کاهش تعریق داشته باشد.

مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری مانند ویتامین B و منیزیم می‌تواند به تنظیم فعالیت غدد عرقی کمک کند.

علاوه بر مصرف گیاهان دارویی

تکنیک‌های مدیریت استرس نیز می‌توانند در کاهش عرق بدن مؤثر باشند.

تمرین‌های تنفسی عمیق، مدیتیشن، یوگا و تمرینات آرامش‌بخش می‌توانند به کنترل استرس و اضطراب کمک کنند، که در نتیجه باعث کاهش تعریق می‌شود.

هرچند داروهای گیاهی می‌توانند در کنترل عرق بدن مفید باشند، اما مشورت با پزشک و تغذیه‌شناس در مورد مصرف آنها ضروری است.

بر این اساس، مصرف داروهای گیاهی در کاهش عرق بدن می‌تواند به ترکیب با تغییرات در سبک زندگی و مدیریت استرس، کمک کند.

 

عملکرد گیاهان دارویی به منظور کاهش عرق بدن

گیاهان دارویی، با تاریخچه‌ای بسیار قدیمی در استفاده از آنها به عنوان ترکیبات طبیعی برای درمان مختلف بیماری‌ها، از جمله کاهش عرق بدن، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عرق بدن یک پدیده طبیعی است که توسط پوست ترشح می‌شود و نقش مهمی در حفظ تعادل حرارتی بدن دارد.

اما در برخی مواقع، افراط در ترشح عرق می‌تواند مشکلاتی نظیر بوی نامطبوع، ایجاد خشکی و تحریک پوست، و حتی عدم اطمینان از خود به دنبال داشته باشد.

به همین دلیل، گیاهان دارویی با ترکیبات فعال خود می‌توانند به عنوان یک راهکار طبیعی برای کاهش عرق بدن مورد استفاده واقع شوند.

 

عملکرد گیاهان دارویی در کاهش عرق بدن به این دلیل است که بسیاری از این گیاهان دارای ترکیبات طبیعی مانند تانن‌ها، اسانس‌ها، فلاوونوئیدها، و ترپنوئیدها هستند که تاثیرات مختلفی بر روی پوست و فعالیت غدد عرق دارند. به عنوان نمونه:

گیاه آویشن:

دارای ترکیبات ضدعفونی‌کننده است که می‌توانند با تنظیم فعالیت غدد عرق، ترشح عرق را کاهش دهند.

گیاه زیره سبز:

ترکیبات اسانسی آن می‌تواند به تنظیم ترشح عرق کمک کند. این گیاه دارای ترکیبات فعالی مانند تانن‌ها، اسید‌های فنولیک، و اسانس‌ها می‌باشد که ممکن است به کاهش فعالیت غدد عرقی و تنظیم تعریق کمک کنند.

گیاه زنجبیل:

دارای خواص ضد التهابی و خنثی کننده بوی نامطبوع می‌باشد.

گیاه چای سبز:

حاوی فلاوونوئیدها و تانن‌هاست که به تنظیم ترشح عرق و بافتهای پوست کمک می‌کنند.

برای استفاده از گیاهان دارویی به منظور کاهش عرق بدن، می‌توان از روش‌های مختلف مانند تهیه چای‌های گیاهی، استفاده از اسانس‌ها یا روغن‌های گیاهی، استفاده از گلاب یا آب‌های گیاهی به عنوان اسپری، و حتی تهیه محلول‌های حمام با استفاده از عصاره‌های گیاهی استفاده کرد.

استفاده از گیاهان دارویی به منظور کنترل ترشح عرق بدن می‌تواند راهکار مؤثری برای حفظ تعادل حرارتی و راحتی شخص باشد.

اما برای استفاده بهینه از این گیاهان و جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی، توصیه‌های زیر را رعایت کنید:

مشورت پزشکی:

قبل از شروع هر نوع تغییر در رژیم خود، از جمله استفاده از گیاهان دارویی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. این اقدام به جلوگیری از تداخل با داروهای دیگر یا مشکلات غیرمنتظره کمک می‌کند.

 

شناخت دقیق گیاهان:

گیاهان دارویی دارای خواص مختلفی هستند. برای جلوگیری از عوارض جانبی ناخواسته، با خصوصیات و خواص هر گیاه آشنا شوید. اطلاعات در مورد ترکیبات، مقدار مصرف، و محدودیت‌های هر گیاه را به دقت بخوانید.

 

شروع مصرف به مقدار کم:

برای اطمینان از تحمل بدن به گیاهان دارویی، بهتر است با مقدار کمی شروع کنید. به مرور زمان و در صورت عدم وقوع عوارض نامطلوب، می‌توانید مقدار مصرف را افزایش دهید.

 

حساسیت‌ها را در نظر بگیرید:

اگر تمایل دارید از گیاهان دارویی برای کاهش عرق بدن استفاده کنید، به دقت بررسی کنید که آیا به هر نوع حساسیت نسبت به گیاهان دارویی معرفی شده دارید یا خیر.

 

گیاهان مختلف را ترکیب نکنید:

از ترکیب گیاهان دارویی مختلف به منظور تقویت اثرات ممکن است نتایج ناخواسته‌ای به دنبال داشته باشد. برای جلوگیری از تداخلات غیرمطلوب، تنها از یک یا دو گیاه دارویی در یک زمان استفاده کنید.

 

زمان مصرف مناسب:

مصرف گیاهان دارویی در زمان‌های مناسب می‌تواند بهترین نتایج را به همراه داشته باشد. بهتر است بر اساس توصیه‌های موجود در مورد زمان‌بندی مصرف گیاهان عمل کنید.

 

رعایت تغذیه متعادل:

استفاده از گیاهان دارویی تنها بخشی از راهکار است. تغذیه متعادل، مصرف آب کافی، و ورزش منظم نقش مهمی در کنترل عرق بدن ایفا می‌کنند.

عدم استفاده از در صورت عوارض نامطلوب:

اگر هر گونه عارضه ناخواسته به دنبال مصرف گیاهان دارویی برای کاهش عرق بدن داشته باشید، توصیه می‌شود فوراً مصرف را متوقف کنید و به پزشک مراجعه کنید.

با رعایت این توصیه‌ها، می‌توانید از گیاهان دارویی بهره‌وری بیشتری در کنترل ترشح عرق بدن ببرید و به طور امن از خواص آنها بهره‌برداری کنید.

از شما عزیزان که تا پایان مقاله داروی گیاهی برای عرق نکردن بدن با ما همراه بودید، متشکریم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۸ از ۵
از مجموع ۵ رای

بادی پوش زنانه ضد تعریق

598,000 تومان
بادی پوش مختص افرادی است که در ناحیه جلویی بدن (شکم و سینه) و زیر بغل تعریق دارند در ناحیه زیر بغل و جلوی این لباس از کوال فابریک استفاده شده به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت ان بر روی لباس میشود در قسمت پشت و کمر لباس  برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالا که باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد. و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ باتوجه به نزدیک شدن به فصل گرم سال، این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند مناسب نیست.

بادی پوش مردانه – تن پوش ضد تعریق

598,000 تومان
بادی پوش مختص افرادی است که در ناحیه جلویی بدن (شکم و سینه) و زیر بغل تعریق دارند در ناحیه زیر بغل و جلوی این لباس از کوال فابریک استفاده شده به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت ان بر روی لباس میشود در قسمت پشت و کمر لباس  برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالا که باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد. و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ باتوجه به نزدیک شدن به فصل گرم سال، این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند مناسب نیست.

بسته دو عددی پد ضدتعریق

350,000 تومان
 • ضد تعریق و مانع نشت عرق بر روی لباس
 • دارای سوپر جاذب های بوی عرق
 • بسیار نازک، کم ضخامت و تنفسی
 • قابل شستشو، همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد.
 • ممانعت از شوره بر روی لباس

بک پوش زنانه ضد تعریق

598,000 تومان
بک پوش مختص افرادی است که در ناحیه زیر بغل و پشت کمر تعریق دارند در ناحیه زیر بغل و پشت کمر این لباس از کوال فابریک استفاده شده به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت ان بر روی لباس میشود در قسمت جلویی آن برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالا که باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد. و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ باتوجه به نزدیک شدن به فصل گرم سال، این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند مناسب نیست.

بک پوش مردانه ضد تعریق

598,000 تومان
بک پوش مختص افرادی است که در ناحیه زیر بغل و پشت کمر تعریق دارند در ناحیه زیر بغل و پشت کمر این لباس از کوال فابریک استفاده شده به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت ان بر روی لباس میشود در قسمت جلویی آن برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالا که باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد.   و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ باتوجه به نزدیک شدن به فصل گرم سال، این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند مناسب نیست.

بوگیر سرویس بهداشتی کوال

165,000 تومان
 • این مدل بوگیر با تولید رادیکال های آزاد می تواند بوی بد را تجزیه و حذف کند.
 • برای شارژ این بوگیر و بهبود عملکردش می توان آن را در معرض نور خورشید قرار داد.
 • بسته به میزان بوی نامطبوع، عمر مفید این بوگیرها از 4 ماه تا 8 ماه متغیر است.
 • پوشش این مدل از بوگیرها، اسپیسر است و در درون آن گرانول های حاوی ماده موثره هستند.
 • گرانول های موجود در این پدفیلتر به دلیل  فرج ها و خلل های زیادی که دارند، بوهای نامطبوع و ناخوشایند را به دام انداخته و تجزیه و حذف میکنند.
 • این فیلتر تصفیه کننده قابلیت آویز در هر قسمت را که بخواهید دارد
 • این محصول دانش بنیان بوده و دارای گواهی نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو است

بوگیر سطل زباله کوال

165,000 تومان
 • این مدل بوگیر با تولید رادیکال های آزاد می تواند بوی بد را تجزیه و حذف کند.
 • برای شارژ این بوگیر و بهبود عملکردش می توان آن را در معرض نور خورشید قرار داد.
 • بسته به میزان بوی نامطبوع، عمر مفید این بوگیرها از 4 ماه تا 8 ماه متغیر است.
 • پوشش این مدل از بوگیرها، اسپیسر است و در درون آن گرانول های حاوی ماده موثره هستند.
 • گرانول های موجود در این پدفیلتر به دلیل  فرج ها و خلل های زیادی که دارند، بوهای نامطبوع و ناخوشایند را به دام انداخته و تجزیه و حذف میکنند.
 • این فیلتر تصفیه کننده قابلیت آویز در هر قسمت را که بخواهید دارد
 • این محصول دانش بنیان بوده و دارای گواهی نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو است

بوگیر سیگار کوال

165,000 تومان
 • این مدل از بوگیرها تنها با تولید رادیکال های آزاد بوی سیگار را به خود جذب کرده و تجزیه می کنند.
 • به منظور بهبود عملکرد این بوگیر می توان آن را در معرض خورشید قرار داد.
 • بسته به آلایندگی های موجود در محیط، طول عمر مفید بوگیر از 4 ماه تا 8 ماه متغییر خواهد بود.
 • بوگیرهای کوال از اسپیسر ساخته شده و در درون آن گرانول های حاوی ماده موثره هستند.
 • گرانول های موجود در این پدفیلتر به دلیل  فرج ها و خلل های زیادی که دارند، بوهای نامطبوع و ناخوشایند را به دام انداخته و تجزیه و حذف میکنند.
 • این محصول دانش بنیان بوده و دارای گواهی نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو است.
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من

مشاوره رایگان

جهت مشاوره برای پوشاک ضد تعریق فرم مقابل را تکمیل نمایید

ارتباط با تیم پشتیبانی کوال
1
پشتیبانی
Scan the code
پشتیبانی واتساپ کوال
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟