09221900739 (پشتیبانی 24ساعته)

02166090515

تهران، میدان تیموری،کوچه گلستان،پلاک2، ساختمان دوم پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف
09221900739 (پشتیبانی 24ساعته) 02166090515  

مشاوره رایگان

جهت مشاوره برای پوشاک ضد تعریق فرم مقابل را تکمیل نمایید

استفاده از بوگیر یخچال کوال

طرز استفاده از بوگیر یخچال چگونه است؟ مقاله کامل و جامع

در این مقاله قصد داریم به توضیح درباره طرز استفاده از بوگیر یخچال بپردازیم. در صورتی که شما هم از بوی نامطبوع یخچال خود رنج می برید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فیلتر بوگیر تصفیه هوا یخچال جزو یکی از فراموش شده ترین فیلتر های خانه محسوب می شود. در حالی که امکان دارد بیشتر نگران فیلتر هایی باشید که تصفیه آب آشامیدنی را انجام می دهند اما در صورتی که عوض کردن به موقع بوگیر یخچال، می تواند به اندازه تعویض فیلتر آب حائز اهمیت باشد.

مورد استفاده قرار دادن بوگیر یخچال یک شیوه ساده و ارزان به منظور کاهش خطر آلودگی باکتریایی در یخچال شما می باشد.

کاربرد بوگیر یخچال چیست

بوگیر یخچال چیست؟

اگر با بوی بد یخچال رو برو شده اید که شاید ناشی از فراوانی میوه و سبزیجات، غذاها و … در آن است. مورد استفاده قرار دادن بوگیر یخچال، بوهای بد یخچال را جذب می کند و از بوی نامطبوع در یخچال جلوگیری می کند و سبب می شود غذا در یخچال شما از عمر طولانی تری برخوردار شود.

 

کاربرد بوگیر یخچال چیست؟

کاربرد بوگیر یخچال این است که گازهای موجود در یخچال را به خود جذب می نماید و سبب جلوگیری از بوی نامطبوع در یخچال میشود ومنجر می شود که مواد غذایی عمر بیشتری در یخچال شما داشته باشند.

از کاربردهای دیگر بوگیر یخچال که می توان به آن اشاره کرد این است که سبب می شود طعم مواد غذایی تا حد ممکن عوض نشود. البته اگر شما با توجه به بوگیر یخچال و زمان ماندگاری آن را تعویض کنید.

بوگیر های یخچال

طرز استفاده از بوگیر یخچال

فیلتر بوگیر یخچال از یک فیلتر مبنی بر کربن فعال استفاده می کند که در خنثی کردن بوها و باکتری ها هنگام عبور نقش موثری دارد و در کم کردن بوهای اسیدی و بازی مرسوم در غذا های یخچالی تخصص دارد.

در انواع پیشرفته یخچال ها، فیلتر بوگیر یخچال به گونه ای طراحی شده که در مسیر عبور هوای داخل یخچال قرار داده می شود.

بر این اساس جریان هوای داخلی، به ناچار از منافذ فیلتر کربنی عبور داده می شود تا بیشترین جذب بو را داشته باشد و همینطور هوا گردشی داخل آن را خوشبو و تمیز کند.

بوگیر یخچال در قسمت ورودی هوای یخچال جای داده می شود. هنگامی که هوا به داخل یخچال کشیده می شود، مجبور می شود از توری فیلتر شده با کربن عبور نماید.

هنگامی که این هوا مجدد به گردش در می آید، یکبار دیگر از فیلتر عبور می کند و هوا را از هر گونه آلودگی که در داخل یخچال جمع شده است، تمیز می کند.

ویژگی های یخچال

ویژگی های بوگیر یخچال فریزر کوال

در ادامه می خواهیم به معرفی ویژگی های بوگیر یخچال فریزر کوال بپردازیم که به شرح زیر می باشد:

این مدل بوگیر با تولید رادیکال های آزاد می تواند منجر به تجزیه و حذف بوی بد داخل یخچال شود.

به منظور شارژ این بوگیر و بهبود عملکردش می توان آن را در برابر نور خورشید قرار داد.

با توجه به میزان بوی نامطبوع درون یخچال، عمر مفید این بوگیرها از 4 ماه تا 8 ماه قابل تغییر می باشد.

پوشش این مدل از بوگیرها، اسپیسر است و در درون آن گرانول های حاوی ماده موثره هستند.

گرانول های موجود در این پدفیلتر به علت  فرج ها و خلل های زیادی که دارند، بوهای نامطبوع و ناخوشایند را به دام انداخته و تجزیه و حذف میکنند.

این فیلتر تصفیه کننده از ویژگی آویز در هر قسمت از یخچال و فریزر برخوردار می باشد.

بوگیر یخچال فریزر کوال دانش بنیان بوده و دارای گواهی نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو است.

خرید بوگیر یخچال

 تهیه بوگیر برای یخچال از کوال

همانطور که در بالاتر گفته شد اگر از بوی نامطبوع درون یخچال خود خسته شده اید و نمی خواهید که بوی مواد غذایی داخل یخچال با یک دیگر ترکیب شود توصیه می شود نسبت به خرید بوگیر یخچال کوال اقدام نمایید.

شما احتمال دارد که تا به حال بوگیرهای زیادی را به منظور جلوگیری از ترکیب بوی مواد غذایی درون یخچال استفاده کرده باشید، با این حال هیچکدام از آن ها عملکردی شبیه به بهترین بوگیر یخچال کوال ندارند.

خرید بوگیر یخچال کوال این شرایط را برای شما فراهم می کند که خوراکی هایی ازجمله سیر ترشی و کیک شکلاتی خود را کنار هم در یخچال نگهداری کنید.

ضمن اینکه در مقایسه با بوگیرهای موجود در بازار قیمت بوگیر یخچال کوال بسیار مناسب است.

ازشما عزیزان که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید ممنونم، برای خرید بوگیر یخچال در سایت کوال کلیک کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بادی پوش زنانه ضد تعریق

قیمت اصلی 658,000 تومان بود.قیمت فعلی 598,000 تومان است.
بادی پوش مختص افرادی است که در ناحیه جلویی بدن (شکم و قفسه سینه)  تعریق دارند در ناحیه شکم و قفسه سینه این لباس از کوال فابریک استفاده شده است به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت ان بر روی لباس میشود در قسمت پشت و کمر و زیر بغل تا پهلوهای لباس  برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالای این پوشاک باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد. و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند و میخواهند تمام روز ار این پوشاک استفاده کنند، شاید مناسب نباشد.

بادی پوش مردانه – تن پوش ضد تعریق

قیمت اصلی 658,000 تومان بود.قیمت فعلی 598,000 تومان است.
بادی پوش مختص افرادی است که در ناحیه جلویی بدن (شکم و سینه) دارند در ناحیه  جلوی این لباس از کوال فابریک ضد تعریق استفاده شده است به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت آن بر روی لباس میشود در قسمت پشت و کمر و زیر بغل تا پهلوهای لباس  برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالای این زیرپوش  باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از ایجاد شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد. و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند و میخواهند تمام روز از این مدل پوشاک استفاده کنند، شاید مناسب نباشد.

بسته دو عددی پد ضدتعریق

456,000 تومان465,000 تومان
  • ضد تعریق و مانع نشت عرق بر روی لباس
  • دارای سوپر جاذب های بوی عرق
  • بسیار نازک، کم ضخامت و تنفسی
  • قابل شستشو، همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد.
  • ممانعت از شوره بر روی لباس

بک پوش زنانه ضد تعریق

قیمت اصلی 658,000 تومان بود.قیمت فعلی 598,000 تومان است.
بک پوش مختص افرادی است که در ناحیه پشت کمر تعریق دارند در ناحیهپشت کمر این لباس از کوال فابریک استفاده شده به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت ان بر روی لباس میشود در قسمت جلویی آن و زیر بغل تا پهلوها برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالا که باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد. و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند و همچنین میخواهند در تمام طول روز از این لباس استفاده کنند، شاید مناسب نباشد.

بک پوش مردانه ضد تعریق

قیمت اصلی 658,000 تومان بود.قیمت فعلی 598,000 تومان است.
بک پوش مختص افرادی است که در ناحیه  پشت کمر تعریق دارند در ناحیه پشت کمر این لباس از کوال فابریک استفاده شده است  به گونه ای که عرق را به خود جذب کرده و مانع نشت «ن بر روی لباس میشود. در قسمت جلویی لباس و زیر بغل تا پهلوها برای خنکی بیشتر از پارچه توری اسپیسر استفاده شده است. قابلیت تنفس پذیری بالا که باعث میشود هوا از لباس جریان داشته باشد و بدن دم نکند. دارای سوپر جاذب دئودورایزر ضد بوی عرق تولید شده با فناوری SPL کوال فابریک ممانعت از ایجاد شوره بر روی لباس برای شستشو نیز همانند یک لباس میتوان از ماشین لباسشویی استفاده کرد و یا با دست در آب سرد و یا گرم شستشو داد.   و اما، این پوشاک مناسب چه کسانی نیست؟ این پوشاک برای افرادی که بیش از حد احساس گرما میکنند و میخواهند در تمام طول روز لباس را بپوشند، شاید مناسب نباشد

بوگیر الکتریکی حیوانات

قیمت اصلی 2,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,200,000 تومان است.
دارای یونایزر کاملا بی صدا دارای فن سیرکولیشن هوا شامل 10 عدد فیلتر سوپر جاذب بوهای نامطبوع دارای یک عدد کابل USB

بوگیر الکتریکی خودرو

قیمت اصلی 2,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,200,000 تومان است.
دارای یونایزر کاملا بی صدا دارای فن سیرکولیشن هوا شامل 10 عدد فیلتر سوپر جاذب بوهای نامطبوع دارای یک عدد کابل USB

بوگیر الکتریکی سرویس بهداشتی کوال

قیمت اصلی 2,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,200,000 تومان است.
دارای یونایزر کاملا بی صدا دارای فن سیرکولیشن هوا شامل 10 عدد فیلتر سوپر جاذب بوهای نامطبوع دارای یک عدد کابل USB
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من

مشاوره رایگان

جهت مشاوره برای پوشاک ضد تعریق فرم مقابل را تکمیل نمایید